Mokykloje dirbančių mokytojų sąrašas
1. Eglė Kazakevičiūtė - matematikos mokytoja
2. Valdimaras Žilinskas - kūno kultūros vyresnysis mokytojas
3. Algimantas Avulis - technologijų vyresnysis mokytojas
4. Akvelina Paškauskienė - geografijos mokytoja metodininkė
5. Laimutė Žakienė - chemijos mokytoja metodininkė
6. Laimutė Kaušikienė - Istorijos mokytoja metodininkė
7. Inga Sutrinavičienė - pradinių klasių vyresnioji mokytoja
8. Jurgita Stražnickaitė - muzikos vyresnioji mokytoja
9. Asta Volungevičienė - choreografijos mokytoja
10. Sigita Dzimijonienė - biologijos mokytoja
11. Erika Gedvilienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė
12. Rita Peldžiuvienė - pradinių klasių mokytoja metodininkė
13. Ilona Akelaitienė – etikos mokytoja
14. Rasa Naujalienė - dailės vyresnioji mokytoja
15. Rima Lukoševičienė - kūno kultūros vyresnioji mokytoja
16. Zita Krukonienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
17. Rita Volteraitienė - lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
18. Arastida Levickienė - pradinių klasių mokytoja metodininkė
19. Valentinas Razmus - fizikos mokytojas metodininkas
20. Milita Čižauskienė - pradinių klasių vyresnioji mokytoja
21. Artūras Lazauskas - tikybos mokytojas
22. Zita Mazauskienė - vokiečių kalbos mokytoja
23. Janina Burbienė - muzikos vyresnioji mokytoja
24. Valentinas Lebskis - matematikos vyresnysis mokytojas
25. Loreta Pautienienė - informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
26. Aušra Kunkulienė - anglų kalbos vyresnioji mokytoja
27. Kristina Palubinskienė - technologijų mokytoja
28. Žydrūnas Kulpys - tikybos mokytojas.
29. Roma Jasinauskienė - rusų kalbos vyresnioji mokytoja
30. Monika Lunskutė - anglų kalbos mokytoja
31. Irma Stražnickaitė - neformaliojo ugdymo organizatorė
32. Daiva Kalvaitienė - informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
33. Sigitas Kireilis - informacinių technologijų vyresnysis mokytojas
2. Valdimaras Žilinskas - kūno kultūros vyresnysis mokytojas
3. Algimantas Avulis - technologijų vyresnysis mokytojas
4. Akvelina Paškauskienė - geografijos mokytoja metodininkė
5. Laimutė Žakienė - chemijos mokytoja metodininkė
6. Laimutė Kaušikienė - Istorijos mokytoja metodininkė
7. Inga Sutrinavičienė - pradinių klasių vyresnioji mokytoja
8. Jurgita Stražnickaitė - muzikos vyresnioji mokytoja
9. Asta Volungevičienė - choreografijos mokytoja
10. Sigita Dzimijonienė - biologijos mokytoja
11. Erika Gedvilienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė
12. Rita Peldžiuvienė - pradinių klasių mokytoja metodininkė
13. Ilona Akelaitienė – etikos mokytoja
14. Rasa Naujalienė - dailės vyresnioji mokytoja
15. Rima Lukoševičienė - kūno kultūros vyresnioji mokytoja
16. Zita Krukonienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
17. Rita Volteraitienė - lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
18. Arastida Levickienė - pradinių klasių mokytoja metodininkė
19. Valentinas Razmus - fizikos mokytojas metodininkas
20. Milita Čižauskienė - pradinių klasių vyresnioji mokytoja
21. Artūras Lazauskas - tikybos mokytojas
22. Zita Mazauskienė - vokiečių kalbos mokytoja
23. Janina Burbienė - muzikos vyresnioji mokytoja
24. Valentinas Lebskis - matematikos vyresnysis mokytojas
25. Loreta Pautienienė - informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
26. Aušra Kunkulienė - anglų kalbos vyresnioji mokytoja
27. Kristina Palubinskienė - technologijų mokytoja
28. Žydrūnas Kulpys - tikybos mokytojas.
29. Roma Jasinauskienė - rusų kalbos vyresnioji mokytoja
30. Monika Lunskutė - anglų kalbos mokytoja
31. Irma Stražnickaitė - neformaliojo ugdymo organizatorė
32. Daiva Kalvaitienė - informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
33. Sigitas Kireilis - informacinių technologijų vyresnysis mokytojas